AutoMapa Android Europa – licencja 7 dni Zobacz większe

AutoMapa Android Europa – licencja 7 dni

AAMEU7

AutoMapa Android Europa – licencja 7 dni

Więcej szczegółów

13,00 zł brutto

15,99 zł za 1

Więcej informacji

Automapa Android Europa

AutoMapa Android Europa to dane nawigacyjne całej Europy. Oprogramowanie zawiera pełną wersją AutoMapa Polska i 44 mapy pozostałych krajów opracowane przez HERE - światowego lidera w dziedzinie dostarczania danych dla Systemów Informacji Geograficznej. 


 
Wygodne wyszukiwanie punktów docelowych
 
Automapa wyróżnia się czytelnością i intuicyjnym interfacem. Odnalezienie wybranych przez Ciebie punktów nie wymaga zmiany aktualnej mapy – wszystkie plany połączone są w jedną całość, co pozwala na wygodne i bezproblemowe wyznaczanie trasy bez konieczności przełączanie map.  


Kompatybilna z większością  telefonów


AutoMapa współpracuje z większościa dostępnych na polskim rynku telefonów z systemem ANDROID.

 

Sam wybierasz, które mapy zainstalujesz

 

Jeżeli nie potrzebujesz map wszystkich krajów Europy, a Twoja karta pamięci ma małą pojemność – możesz zainstalować tylko tę część planów, która zawiera informacje na temat wybranego przez Ciebie obszaru.

 

AutoMapa Android Europa to najbardziej kompletny i szczegółowy system map kontynentu na polskim rynku – w przypadku większości krajów stopień pokrycia wynosi 100%. Zawarta w oprogramowaniu mapa polski oferuje wszystkie funkcjonalności znane z AutoMapa Polska  – począwszy od punktowych adresów, przez trójwymiarowe wizualizacje  obiektów po POI (Punkty Użyteczności Publicznej).

 

AutoMapa EAndroid urope na terenie Polski udostępnia wszystkie możliwości, jakie oferuje AutoMapa Polska. W tym także precyzyjne punkty adresowe, wizualizacje obrysów budynków, bogatą zawartość topograficzną i wiele innych. Dokładne punktowe adresy oraz kształty budynków to unikalna cecha dostępna jedynie w systemie nawigacji AutoMapa.

 

Zawartość map nawigacyjnych

zasięg automapa europa

 

 

UWAGA! Produkt dystrybuowany jest w wersji elektronicznej.
Zamawiając tylko ten program i wybierając opcję płatności poprzez PayU, przelewem, lub kartą kredytową nie płacisz za transport. Po potwierdzeniu płatności numer licencji zostanie automatycznie przesłany bezpośrednio na Twoje konto e-mail.
Pamiętaj że obsługa sklepu GLENCO działa w godzinach 10-17 w dni robocze i wtedy też realizujemy zamówienia.
Jeżeli chciał(a) byś kupić program AutoMapa poza godzinami pracy obsługi tego sklepu zachęcamy do złożenia zamówienia w automatycznym systemie sprzedaży licencji AutoMapa na stronie www.KupAutoMapa.pl